Amazon Türkçe?

Amazon Türkçe; Başlangıçta (1994) bir internet kitap satış sitesi olarak kurulan amazon bugün sanal raflarındaki milyonlarca ürünle dünyanın en büyük online satış sitesi konumundadır. Tüketicilere sunduğu düşük fiyat, kullanım kolaylığı ve profesyonel uygulamaları bugünkü şöhretini ve popüleritesini yakalamasindaki temel faktörlerdir. Internette yapılan toplam ürün aramalarının %44’u amazon siteleri üzerinden yapılmaktadır.

amazon-turkce

Dünyanın en büyük online alışveriş sitesi, aynı zamanda firma yada kişilerin (3 şahısların / Dış distribütör) hesap açarak satış yapabileceği bir online pazar konumundadır.

Amerika haricinde Amazon Almanya, Amazon Ingiltere, Amazon Fransa olmak üzere dünyanın bir çok ülkesindeki siteleri ve birebir lojistik sistemleri kullanarak şirketlere online ticaret imkanı sağlamaktadır, bulunduğu ülkelerin en büyük en büyük sanal pazarı konumundadır.

Tüketiciye sunmuş olduğu satıcı ve ürün denetimi, iade olanakları, ödeme kolaylıkları ve üyelik ağıyla, hem tüketicilere hem de satış yapan firmalara sunduğu hızlı kargo hizmeti ile dünyanın en güvenilir e-ticaret sitesi haline gelmiştir.

Bu sitede Amazon Türkçe bilgilere ulasabilirsiniz
Tags:

Leave a Reply